Tu sa môžete zaregistrovať do zoznamu záujemcov o bezplatné zapožičanie interaktívnej hry „Kráľovstvo včiel“, ktorá vznikla vďaka finančnej podpore spoločnosti dm drogerie markt.

Povinnosťou školy je ju na vlastné náklady poslať ďalšej zaregistrovanej škole, vyplniť on-line stručný hodnotiaci dotazník a pripojiť aspoň jednu fotografiu z hrania.

Po úspešnom odoslaní tohto prihlasovacieho formulára bude do 48 hodín na e-mail uvedený v časti „Údaje osoby zodpovednej za zapožičanie hry – E-mail“ zaslaný e-mail potvrdzujúci vašu žiadosť o požičanie hry a potrebné inštrukcie.
Hra obsahuje aj zoznam pomôcok – pri prevzatí je nutné si zoznam skontrolovať a pri odosielaní podpísať formulár o odoslaní kompletnej nepoškodenej hry. Prípadné nezrovnalosti okamžite hláste na +421 915 221 474 alebo blazencova@zivica.sk.

V prípade, že nedostanete potvrdzujúci e-mail skontrolujte si najprv v e-mailovej schránke časť nazvanú: Nevyžiadaná pošta alebo SPAM. Automaticky zasielané e-maily sú dosť často spamovým filtrom zastavené. Ak skutočne potvrdzujúci e-mail alebo faktúru nedostanete, opakujte prosím vyplnenie tohto formulára, resp. nás kontaktujte na: +421 915 221 474 alebo blazencova@zivica.sk

 

Generálny partner

dm drogerie markt